SAMOCHODY DO ŚLUBU


samochody do ślubu

Planując swój ślub na pewno pamiętacie o rezerwacji sali weselnej, wyborze zespołu muzycznego i fotografa ślubnego. Wśród tych ważnych elementów znajduje się także auto do ślubu, które, chociaż dla wielu nie jest tak istotne, stanowi ono ukoronowanie dekoracji Waszego ślubu. Piękny samochód do ślubu to bowiem nie tylko atrakcja dla oczu, ale także praktyczny element, który pozwoli Wam na spokojną podróż na ślub i na wesele. Warto więc zadbać o to, aby auto do ślubu wynajmować wraz z kierowcą, dzięki czemu nie będziecie musieli się o nic martwić.


Ostatnimi laty bardzo modne stały się samochody zabytkowe, na których wynajem decydują się także pary w młodym wieku, choć bardziej prawdopodobne wydawać by się mogło, że wybiorą one raczej nowoczesne i sportowe modele. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!


Stare samochody mają duszę, a przede wszystkim oryginalny, jak na dzisiejsze czasy, wygląd. To sprawia, że wyróżniają się one z tłumu, przykuwają wzrok przechodniów i gości weselnych, a co za tym idzie wszystkie spojrzenia jeszcze bardziej kierowane są w stronę Młodej Pary, a przecież o to właśnie chodzi.


Wybór odpowiedniego auta do ślubu zależy tak naprawdę od Waszego gustu. Często wyznacznikiem staje się także tematyka wesela. Jeśli przewidujecie wesele tematyczne to warto jest także dobrać odpowiedni samochód do tej uroczystości i już od samego początku nastrajać w tym klimacie swoich gości. Nie ma jednak to znaczenia w przypadku, gdy po prostu chcecie wybrać się w podróż w czasie i pojechać do ślubu samochodem, którym kilkadziesiąt lat temu jeżdzono na co dzień po ulicach miast.


auto do ślubu

Dziś historia motoryzacji, podobnie jak inne, zatacza krąg i powracamy do tego co było kiedyś. Dlatego też samochody zabytkowe tak dobrze zaczęły się wpisywać w tematykę ślubną. Pojazdy te są eleganckie i oryginalne, dzięki czemu potęgują wrażenie tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Tylko i wyłącznie od Was zależy, czym do ślubu pojedziecie i wierzcie lub nie, ale samochód wujka nie będzie robił tak wielkiego wrażenia jak jakiekolwiek zabytkowe auto do ślubu. No chyba, że wujek akurat takowe posiada.


Kiedy najlepiej rezerwować auta do ślubu? W zasadzie to nie ma na to idealnej pory, ale należy pamiętać, że im wcześniej zarezerwujecie termin, tym oczywiście większe prawdopodobieństwo, że termin będzie wolny. Według nas pół roku przed ślubem to optymalny czas na to, aby rozpocząć poszukiwania tego wymarzonego pojazdu. Wcześniejsza rezerwacja pozwala również na personalizację pojazdu według Waszych potrzeb.


My ze swojej strony oferujemy tablice rejestracyjne, specjalnie przygotowywane z imionami Młodej Pary i datą zawarcia sakramentu małżeństwa. Ponadto proponujemy dekoracje kwiatowe na samochód. Posiadamy kilkanaście zestawów stworzonych z kwiatów sztucznych. Możemy także, na specjalne życzenie, zamówić dekoracje z kwiatów żywych.


Jeśli więc jesteście zainteresowani wynajmem auta do ślubu od autoCLASSIC to polecamy zapoznać się z naszą ofertą, aby dokładniej poznać zabytkowe samochody. A jeżeli chcecie zobaczyć nasze pojazdy na żywo to zapraszamy do naszej siedziby w Dębicy.

czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu rzeszów
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu dębica
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu podkarpacie