Przygotowujecie się do ślubu? Mamy dla Was kilka wskazówek


Zdecydowaliście się na kolejny krok w Waszym związku. Weszliście w etap narzeczeństwa. Przyszedł zatem czas, aby na poważnie zacząć przygotowywać się do najpiękniejszego dnia w Waszym życiu - do złożenia przysięgi małżeńskiej. Zanim jednak ten dzień nastąpi czeka Was sporo przygotowań. Postanowiliśmy w tym pomóc i zestawić wszystkie tematy, które przez ten czas będą zaprzątać Wasze myśli. Dzięki temu krok po kroku będziecie mogli planować i wybierać najlepsze rozwiązania odpowiadające Waszym upodobaniom i potrzebom.


Poniżej podzieliliśmy etapy przygotowań do ślubu na kilka działów. W każdym z nich znajdziecie tematy, które czekają na Was przed ślubem - planowanie daty ślubu, organizacja sali weselnej, formalności związane ze ślubem cywilnym, kościelnym lub konkordatowym, wybór fotografa ślubnego, zespołu muzycznego, garderoby i dodatków ślubnych, a także planowanie wieczorów panieńskich i kawalerskich, na podróży poślubnej kończąc. Zapraszamy do stworzonego przez nas przewodnika ślubnego, który mamy nadzieję pomoże Wam przejść przez przygotowania do ślubu spokojnie i bezstresowo.


Po więcej inspiracji ślubnych i nie tylko
zapraszamy na cudneOKAZJE
inspiracje ślubne


Jeśli lubisz piękne rzeczy to koniecznie zobacz co oferują cudneOKAZJE:


☆ papeteria ślubna

☆ wynajem samochodów zabytkowych

☆ prezenty okolicznościowe

☆ meble drewniane ręcznie robione

☆ fotografia okolicznościowa

☆ malarstwo na prezent

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu

Przed Wami czas przygotowań do ślubu. Nie będzie to łatwe zadanie, ale nikt nie powiedział że nie będzie ono do zrealizowania. Wystarczy, że dokładnie określicie czego tak naprawdę oczekujecie. Zapewne nie raz wyobrażaliście sobie jak będzie wyglądał Wasz ślub i wesele. Jeśli tak to sprawa jest o wiele łatwiejsza, gdyż macie już punkt zaczepienia. Jeśli nie to nic nie szkodzi, podpowiemy Wam i zainspirujemy do działania.


auto do ślubu

Nie martwcie się, że macie mało czasu i nie zdążycie. Wystarczy tylko odrobinę determinacji i całą uroczystość można zorganizować nawet w miesiąc. Tak to naprawdę możliwe o ile nie przykuwacie większej wagi na przykład do samego terminu ślubu. Organizowanie tego wydarzenia w ostatniej chwili może bowiem wymusić od Was zdecydowania się na ślub nawet w piątek, co ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularne, szczególnie jeśli planujecie równie huczne poprawiny. Wprawdzie w przypadku ślubu kościelnego musicie załatwić pewne formalności na conajmniej trzy miesiące przed ślubem, ale i to jest do przeskoczenia. Inaczej rzecz się ma w przypadku ślubu cywilnego, którego organizacja nie powinna Wam zająć dłużej niż kilka dni, pomijając oczywiście zaplanowanie późniejszego obiadu i celebrowania tego pięknego dnia.


Rozpoczynając planowanie ślubu musicie najpierw porozmawiać ze sobą i określić co wspólnie lubicie. Tylko w ten sposób możecie zorganizować wspaniałą uroczystość, która będzie idealnie dopasowana pod Was samych. Idąc wraz z hasłem że ślub jest dla Was, a wesele dla gości musicie rozgraniczyć te dwie kwestie i osobno zająć się organizacją samego ślubu, a później osobno planować wesele. Nie jest to oczywiście jednoznaczne z tym, że wesele nie może być zorganizowane pod Was - wręcz przeciwnie. Wiecie co lubicie i co mniej więcej lubią Wasi goście. Możecie w takim razie wymyśleć mnóstwo atrakcji, z których skorzystają wszyscy - także i wy.


Jeśli ustaliliście już czego oczekujecie to przyszedł czas na nawiązanie współpracy z firmami, które zadbają o Was i dopełnią Wasz plan na idealną uroczystość i późniejszą zabawę. Po pierwsza sala weselna. Nie jest to wybór łatwy, ale jest kilka czynników które na pewno będziecie brać pod uwagę. Przede wszystkim koszty, wielkość sali, czy dodatkowe elementy wchodzące w ofertę cenową. Wybór sali weselnej w pierwszej kolejności jest bardzo ważny przede wszystkim ze względu na ustalenia z innymi firmami. Mianowicie wybierając zespół muzyczny, fotografa ślubnego, czy rezerwując samochód do ślubu od razu możecie podać miejsce Waszego wesela, co będzię odgrywało rolę w momencie przedstawiania Wam oferty cenowej. Jesli już ustaliliście datę i miejsce ślubu oraz wesela to przyszedl czas na wybranie papeterii ślubnej i przy okazji wszelkich dekoracji kościoła, sali, czy stołów tak, aby wszystko ze sobą współgrało. Jeśli zaproszenia ślubne będą gotowe możecie zacząć je rozsyłać lub rozwozić. Jeśli macie już ustalone te najwazniejsze kwestie to przyszła pora na wybór garderoby ślubnej. O ile u Pana Młodego sprawa przedstawia się w miarę prosto, tak u Panny Młodej jest już kilka elementów więcej, na które na pewno będzie zwracać szczególną uwagę jak chociażby makijaż ślubny czy idealna fryzura na ślub. W tym miejscu warto także wspomnieć o obrączkach ślubnych, ktore należy, o ile jeszcze tego nie zrobiliście, zamówić na spokojnie na kilka miesięcy przed ślubem, aby mieć pewność że będą gotowe. W między czasie możecie organizować dodatkowe atrakcje weselne jak na przykład wynajem fotobudki na wesele, czy pokaz sztucznych ogni. Generalnie wybór atrakcji tego typu zależą od Was.


Na kilka dni przed ślubem upewnijcie się, że wszystko macie dopięte na ostatni guzik, aby nie stresować się niepotrzebnie tuż przed tak ważnym dniem Waszego życia. Dzień ślubu to Wasz dzień i nie musicie martwić się o to że coś nie wyjdzie. Im bardziej będziecie spięci tym gorzej. Tak więc weźcie głęboki oddech i pomyślcie o tym, że nadszedł dzień, po którym rozpocznie się Wasze wspólne życie. Powodzenia!


pinterest
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu rzeszów
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu dębica
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu podkarpacie