zabytkowe samochody rzeszów
pojazdy do ślubu dębica
wynajem pojazdów do ślubu
samochody do ślubu rzeszów


Bogactwo i klasa w angielskim wydaniu


Od 110 lat marka Rolls-Royce jest synonimem ekskluzywnego samochodu dla najbogatszych i jednocześnie perfekcyjnej techniki w produkcji silników. Rozpoznawalnym symbolem firmy Rolls-Royce jest Lady Spirit of Ecstasy - Skrzydlata Dama.


Rolls-Royce Silver Shadow z 1973 roku, który Państwu prezentujemy, tak jak i pozostałe samochody, jest zarejestrowany jako zabytek. Pieczołowicie odrestaurowany samochód, przy wykorzystaniu oryginalnych części. Szczególną uwagę zwraca jego bogate wyposażenie: klimatyzacja, tempomat, skórzana tapicerka, wykończenia deski rozdzielczej z drewna czerwonego orzecha.


Auto napędza silnik benzynowy o pojemności 6,7 litra i mocy 180 KM. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą automatycznej skrzyni biegów. Prędkość maksymalna wynosi 193 km/h. Pojemność zbiornika paliwa to 107-109 litrów.

pinterest

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu