Kilka ważnych wskazówek


Poniżej znajdują się informacje, z których dowiecie się między innymi kiedy i w jaki sposób rezerwować samochody zabytkowe, jakie dodatki wchodzą w skład oferty na wynajem samochodów do ślubu oraz jak przedstawiają się inne elementy takie jak - pracownia artystyczna, fotografia, prezenty okolicznościowe.


Poradnik ten ma za zadanie ułatwić procedure składania zamówienia, jednak w razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku rezerwacji samochodów istnieje możliwość wcześniejszego umówienia i obejrzenia pojazdów.


Umowa między zamawiającym a wynajmujacym sporządzana jest na podstawie formularza zamówienia, który należy pobrać, a po jego uzupełnieniu odesłać na adres biuro@auto-classic.eu.

samochody do ślubu

REZERWACJA

Im szybciej zarezerwujecie interesujący Was termin, tym pewniejsze będzie to, że dzień który wybieracie jest wolny i czeka właśnie na Was.

dekoracje samochodu do ślubu

ZAMÓWIENIE

Podaj nam niezbędne informacje takie jak: model samochodu, data i godzina rozpoczęcia uroczystości oraz trasa przejazdu (od panny młodej do sali weselnej).

dodatki ślubne

KOSZT

Koszty są ustalane indywidualnie, według długości trasy jaką auto musi pokonać od siedziby autoCLASSIC w Dębicy do miejsc docelowych oraz z powrotem.

samochody do ślubu

DODATKOWY KOSZT

Dodatkowo płatne są dekoracje wykonane z żywych kwiatów oraz cena za usługę jest wyższa jeśli miejsce sesji zdjęciowej jest znacznie oddalone od ustalonej trasy przejazdu.

dekoracje samochodu do ślubu

PERSONEL

Obsługa jest dwuosobowa. Samochód zabytkowy jest obsługiwany przez doświadczonego kierowcę oraz pilota-fotografa, robiącego zdjęcia na potrzeby marketingowe firmy.

dodatki ślubne

PERSONALIZACJA

Wcześniejsza rezerwacja łączy się z możliwością spersonalizowania usługi, w której skład wchodzi rejestracja samochodu oraz dekoracje z kwiatów sztucznych lub żywych (dodatkowo płatnych).

samochody do ślubu

PAPETERIA

W pracowni artystycznej oferujemy ręcznie wykonane projekty graficzne zaproszeń ślubnych i okolicznościowych oraz wszelkie dodatki związane z ważnymi uroczystościami z życia.

dekoracje samochodu do ślubu

FOTOGRAFIA

Oferujemy również możliwość skorzystania z usług fotograficznych. Wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe oraz zajmujemy się fotografią ślubną, okolicznościową i reklamową.

dodatki ślubne

DODATKI

Proponujemy Wam wszelkiego rodzaju prezenty i prezenciki okolicznościowe, malarstwo akrylowe i olejne na desce lub płótnie oraz usługi fotograficzne (sesje zdjęciowe).

Ciepłe słowa

od osób, które nam zaufały

samochody zabytkowe
samochód do ślubu
samochody ślubne
auto do ślubu
zabytkowe samochody rzeszów
samochody do slubu

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu

Samochody zabytkowe to nasza pasja!

i właśnie tą pasją chcemy dzielić się z Państwem

pojazdy do ślubu dębica

Auto do ślubu stanowi istotny element uroczystości, gdyż to właśnie ono dumnie reprezentuje Młodą Parę w drodze do kościoła i do miejsca, w którym odbywa się wesele.

zabytkowe samochody rzeszów

Bądź oryginalny i zwróć na siebie uwagę tak swoich gości weselnych jak i przechodniów, którzy już z daleka będą widzieć nietypowe jak na dzisiejsze realia zabytkowe samochody z charakterem.

wynajem samochodów do slubu rzeszow

Przenieś się do czasów, gdzie styl i klasa były na porządku dziennym. Poczuj klimat lat minionych i zorganizuj swój ślub w klimacie odpowiadającym temu, z którym nasze samochody zabytkowe powstały.

samochody do ślubu rzeszów

Pojazdy zabytkowe mają duszę i tego nie da się nie zauważyć! Sesje zdjęciowe z ich udziałem będą na pewno udane, a wspomnienia na długo pozostaną również na wspaniałych fotografiach.