zabytkowe samochody rzeszów
pojazdy do ślubu dębica
wynajem pojazdów do ślubu
samochody do ślubu rzeszów


Elegancja i styl ... dla Ciebie!


Marka Riley powstała w 1898 r. i początkowo wytwarzała rowery. Riley należy do pionierów motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Szybko ustalił swoją markę jako wytwórca wysokiej jakości luksusowych samochodów. Po wojnie mimo przejęcia przez firmę Nuffield samochody Riley zachowały tradycyjny sposób wytwarzania, z wydzielonym podwoziem i ramą nadwozia. Samochód, model RMA, jest pierwszym powojennym samochodem Rileya.


Ma eleganckie aerodynamiczne nadwozie. Przednie zawieszenie na drążkach skrętnych i tylne na półeliptycznych resorach piórowych zapewniają mu rozsądne prowadzenie.


Ten imponujący samochód w swojej epoce miał 1,5 litrowy silnik, który oferował dużą moc 54 kM przy tak małej pojemności skokowej. Co niezwykłe u sedanów lat 50-tych ubiegłego wieku wyposażone były w silniki z dwoma wałkami rozrządu i miały zaskakujące zakresy prędkości. Samochód został wyprodukowany w 1952 r. jako samochód sportowy.

pinterest

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu