Piękne samochody zabytkowe zachwycają i przyciągają!

Przejazd nimi w ważnym dla Was dniu będzie wspaniałym przeżyciem. Wspomnienie pozostanie - samochód i rekwizyty będą doskonałym tłem do pięknych zdjęć. A na zakończenie mamy dla Państwa miłą niespodziankę na szczęście.

samochody zabytkowe do ślubu

Wynajem samochodów zabytkowych do ślubu to dla nas przyjemność - lubimy oglądać uśmiech na twarzach zadowolonych Klientów! Nadal nie wiecie czym do ślubu? Nie czekajcie dłużej! Zapoznajcie się z ofertą.

Samochody można zobaczyć po wcześniejszym umówieniu. Oferta ustalana jest indywidualnie. Prosimy pisać lub dzwonić.

Dodatkowo oferujemy wynajem autolawety. Dojeżdżamy wszędzie! Daj znać, a pomożemy i Tobie.

Gdzie bywają nasze samochody?

* śluby * rocznice * urodziny * wieczory panieńskie i kawalerskie * reklamy * przejazd „na prezent" * eventy * spotkania biznesowe * imprezy okolicznościowe * sesje zdjęciowe


Jeśli jesteś w trakcie przygotowań do uroczystości ślubnej to na pewno zastanawiasz się nad papeterią ślubną oraz rozmaitymi dekoracjami sali weselnej. Dlatego pracownia artystyczna proponuje zaproszenia ślubne ręcznie robione oraz wszelkie dodatki, takie jak winietki i organizacje stołów, czy zawieszki lub etykiety na alkohol, a także prezenty dla gości weselnych lub Młodej Pary.


Jesteś zainteresowany papeterią okolicznościową? Skontaktuj się z nami pisząc na adres mailowy: pracownia@mdesign.rzeszow.pl

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu

Samochody zabytkowe to nasza pasja!

i właśnie tą pasją chcemy dzielić się z Państwem

wynajem samochodów zabytkowych do ślubu

Spraw, aby najważniejszy dzień Twojego życia był idealny w każdym calu! Postaw na oryginalność i zachwyć przybyłych gości jednym z wspaniałych modeli samochodów zabytkowych.

wynajem samochodów zabytkowych do ślubu

Spróbuj zorganizować swoje przyjęcie tak, aby nawiązywało ono do lat ubiegłych, dzięki czemu atmosfera takiej uroczystości stanie się jeszcze bardziej zapamiętana przez wszystkich.

wynajem samochodów zabytkowych do ślubu

Moda na stare samochody do ślubu z roku na rok jest coraz większa. Dlaczego więc i na Twoim weselu ma nie pojawić się samochód retro, będący fantastycznym tłem do robionych zdjęć?

wynajem samochodów zabytkowych do ślubu

Zdecyduj, czy chcesz aby sesja zdjęciowa z udziałem pięknego pojazdu zabytkowego odbyła się w dzień ślubu, czy może wolicie umówić się z nami w innym dogodnym dla Was terminie i daj nam o tym znać.

Zobacz samochody zabytkowe na ślub

Poznaj historię pojazdów i obejrzyj fotografie z autami w roli głównej

samochody do ślubu

Riley z 1952 r.

Elegancja i styl dla Ciebie

samochody do ślubu

Rover z 1949 r.

Historyczny luksus w zasięgu ręki

samochody do ślubu

Moskwicz z 1971 r.

Radzieckich wspomnień czar

samochody do ślubu

Rolls&Royce z 1973 r.

Bogactwo i klasa w angielskim wydaniu