zabytkowe samochody rzeszów
pojazdy do ślubu dębica
wynajem pojazdów do ślubu
samochody do ślubu rzeszów


Historyczny luksus w zasięgu ręki


Firma o nazwie Rover powstała w 1884 r. od wytwarzania rowerów. W 1905 r. rozpoczęto produkcję samochodów, kierując swą ofertę do bogatszej klienteli. Pierwszy nowy powojenny model ukazał się 1948 r. Produkowano go tylko przez 18 miesięcy w ilości 9111 egzemplarzy. Jednym z nich jest nasz samochód.


Model P3 posiada silnik z głowicą typu F, czterocylindrowy i całkowicie niezależne przednie zawieszenie. Sporo uwagi poświęcono w tym modelu wyglądowi przedniej części nadwozia stylizując go zgodnie z amerykańskimi trendami.


Teraz Rover to samochód do ślubu i nie tylko. Wynajmowany na urodziny i rocznice ślubu pozostawi niepowtarzalne wspomnienia. Wystarczy tylko się z nami skontaktować i zarezerwować najbardziej odpowiadający Państwu termin. Możecie wynająć zabytkowe samochody na całodniową uroczystość, ale też na kilka godzin. Przejrzyjcie ofertę autoCLASSIC i nie czekajcie dłużej!

pinterest

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu
samochód do ślubu