dekoracje samochodu do ślubu
kwiaty na samochód do ślubu
dekoracje na samochód do ślubu
kwiaty na samochód do ślubu


Pojazdy zabytkowe - naistotniejszy jest detal


Samochody zabytkowe to piękne pojazdy, posiadające duszę. Stanowią ozdobę każdej większej i mniejszej uroczystości, ale same również mogą być przyozdobione. Najczęściej auta dekorujemy kwiatowymi zestawami, dobranymi pod kątem kolorystycznym według upodobań klientów. W większości są ta kwiaty sztuczne, ale coraz częściej wynajmujący zamawiają żywe kwiaty, dostarczane do nas z kwiaciarni w dniu uroczystości. Kompozycje z kwiatow żywych są jednak dodatkowo płatne w przeciwieństwie do sztucznych dekoracji, które wchodza w skład oferty.


auto do ślubu

Wszystkie propozycje udekorowania samochodów są dostępne w zakładce dekoracje. Zamieszczone tam fotografie idealnie pokazują w jaki sposób są rozmieszczone i jak prezentują się na pojazdach. Dodatkową opcją dekoracji samochodów są, wykonane z trwałego materiału, litery - inicjały Młodej Pary, kolorystyką nawiązujące do reszty zestawu. Dzięki mocowaniu na magnesie są wytrzymałe i stanowią ciekawą spersonalizowaną dekorację.


Istotną ozdobą jest również obsługa auta. Jesteśmy zawsze stylowo ubrani i staramy się, aby wpasować się w klimat tamtych czasów, czasów w które przenoszą zabytkowe pojazdy. Pamiętajmy, że były to czasy piękne jeśli chodzi o modę i warto chociaż na tą jedną chwilę przebyć taką swoistąpodróż w czasie. Jeśli jednak nie życzycie sobie abyśmy byli stylowo ubrani to dajcie nam o tym znać, a my dostosujemy się do Waszych wymagań.


Auto do ślubu jest specyficzne, powinno się wyróżniać z tłumu innych samochodów, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do każdego, nawet najmniejszego detalu. Z tego powodu specjalnie tworzymy dla każdej Młodej Pary spersonalizowane tablice rejestracyjne, które po zakończeniu uroczystości otrzymujecie od nas na pamiątkę wraz z innym drobnym upominkiem. Posiadamy również tradycyjne tablice rejestracyjne z napisami „Młoda Para”, „Nowożeńcy” lub tablice ze szczyptą humoru jak: „Game Over”, „Już po chłopie”. Wybór należy do Was!


Pojazdy zabytkowe mają to do siebie, że bez zbędnych dekoracji są przepiękne. Jednak na uroczystości ślubne warto wybrać jedną z dekoracji kwiatowych na samochód, aby dodatkowo wyróżnić je z kolumny pojazdów. Wybierzcie te dekoracje, które Wam odpowiadają. Zdecydujcie się na jeden z zestawów lub zasugerujcie nam odcienie w jakich ma być taka kompozycja przygotowana tak, aby doskonale wposowała się również w inne Wasze dekoracje jak aranżacja sali, ślubny bukiet, czy zaproszenia ślubne.

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu

Ze względu na to, że najważniejsze jest dla nas dobro klientów, staramy się aby obniżyć stres związany z tym ważnym dla Was dniem do minimum. Dlatego zawsze pod ręką mamy chusteczki, lusterko, wodę mineralną lub parasol w razie niespodziewanego deszczu – niby detale, ale możecie być pewni że jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.


Samochody zabytkowe do ślubu pięknie prezentują się nie tylko na żywo, ale pozostawiają też idealną pamiątkę w postaci fotografii. Dlatego posiadamy w asortymencie walizkę pełną rozmaitości, które na pewno pomogą w zrealizowaniu wspaniałej sesji zdjęciowej.


Oferta autoCLASSIC to nie tylko pojazdy do ślubu. Realizujemy organizacje ślubów i imprez okolicznościowych od strony plastycznej (poligraficznej) i fotograficznej. Pracownia artystyczna stara się sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, a ze względu na wynajem samochodów firma oferuje kompleksowe przygotowanie i obsługę tych najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

pinterest
kwiaty na samochód do ślubu
dekoracje na samochód do ślubu
kwiaty na samochód do ślubu
dekoracje samochodu do ślubu