PRZED ŚLUBEM


Podjęliście ważną decyzję o zmianie swojego stanu cywilnego, więc czeka Was sporo przygotowań do tego wydarzenia. Zanim jednak zaczniecie przygotowywać wszelkie detale, musicie wybrać datę ślubu i według tego organizować resztę spraw. Po pierwsze musicie załatwić formalności przed ślubem, czyli przede wszystkim wizyta w kancelarii parafialnej, nauki przedmałżeńskie i podpisanie protokołu ślubnego. Wydaje się sporo, ale nie jest to tak skomplikowane, o czym przekonacie się w trakcie.


Pamiętajcie jednak, że czas przed ślubem to nie tylko formalności, ale i dobra zabawa. To właśnie teraz, przed planowaną datą ślubu, Wasi świadkowie powinni zorganizować wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej i odpowiednio wieczór kawalerski dla przyszłego Pana Młodego. To również doskonały czas na to, aby zdecydować się na narzeczeńską sesję zdjęciową żeby mieć pamiątkę na długie lata z tego przecież pięknego okresu w Waszym życiu.


auto do ślubu

Czas przed ślubem, czyli narzeczeństwo to ważny okres w Waszym życiu. Gdy ochłoniecie już po oświadczynach przychodzi czas, aby zdecydować jak długi czas narzeczeństwa sobie dajecie, a co za tym idzie jaką datę na ślub wybieracie. Niezależnie jednak od tego wyboru, przed ślubem czeka Was kilka rzeczy do zrobienia - mniej lub bardziej ważnych.


Formalności związanych ze ślubem jest sporo przede wszystkim tych związanych z kancelarią parafialną, naukami przedmałżeńskimi i z dokumentami z urzędów. Aby nieco zwolnić tempo i jednocześnie pozwolić sobie jako narzeczonym, na spędzenie wpólnie trochę czasu idealna jest narzeczeńska sesja zdjęciowa. Może być ona wykonana przez profesjonalnego fotografa, ale niekoniecznie. Zdjęcia może wykonać ktoś ze znajomych lub przy odrobinie pomysłowości wy sami. Jedno jest pewne - takie fotografie będą doskonałą pamiątka na lata.


Czas przed ślubem to także moment na ostatni wieczór panieński i kawalerski. Organizowany z reguły na kilka tygodni przed datą ślubu powinien być planowany przez świadka i świadkową. Bardziej odważni organizują takie wydarzenia na dzień przed ślubem, ale bądźmy szczerzy - nie jest to dobry pomysł :) przecież zarówno przyszła Panna Młoda jak i Pan Młody nie mogą sobie pozwolić na widoczne zmęczenie na swojej twarzy.


Mimo, że wydaje się że przygotowania do ślubu to gorący okres i wiele zainteresowanych często twierdzi że nie da rady, że nie zdąży, że na pewno o czymś zapomni to sami przekonacie się że w tym wszystkim może być także sporo zabawy. Jeśli jednak naprawdę uważacie, że nie podołacie takiemu zadaniu to pamiętajcie że możecie skorzystać z usługi wedding plannera, czyli osoba, która zorganizuje zarówno ślub jak i wesele za Was - oczywiście przy Waszej aprobacie. Zanim jednak zadzwonicie do konsultanta ślubnego sprawdzie nasz poradnik, zobaczcie co potrzebujecie zaplanować i sami zobaczcie, że nie taki diabeł straszny ...pinterest
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu rzeszów
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu dębica
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu podkarpacie