PRZED ŚLUBEM


Podjęliście ważną decyzję o zmianie swojego stanu cywilnego, więc czeka Was sporo przygotowań do tego wydarzenia. Zanim jednak zaczniecie przygotowywać wszelkie detale, musicie wybrać datę ślubu i według tego organizować resztę spraw. Po pierwsze musicie załatwić formalności przed ślubem, czyli przede wszystkim wizyta w kancelarii parafialnej, nauki przedmałżeńskie i podpisanie protokołu ślubnego. Wydaje się sporo, ale nie jest to tak skomplikowane, o cyzm przekonanie się w trakcie.


Pamiętajcie jednak, że czas przed ślubem to nie tylko formalności, ale i dobra zabawa. To właśnie teraz, przed planowaną datą ślubu, Wasi świadkowie powinni zorganizować wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej i odpowiednio wieczór kawalerski dla przyszłego Pana Młodego. To również doskonały czas na to, aby zdecydować się na narzeczeńską sesję zdjęciową żeby mieć pamiątkę na długie lata z tego przecież pięknego okresu w Waszym życiu.


auto do ślubu

Czas przed ślubem, czyli narzeczeństwo to ważny okres w Waszym życiu. Gdy ochłoniecie już po oświadczynach przychodzi czas, aby zdecydować jak długi czas narzeczeństwa sobie dajecie, a co za tym idzie jaką datę na ślub wybieracie. Niezależnie jednak od tego wyboru, przed ślubem czeka Was kilka rzeczy do zrobienia - mniej lub bardziej ważnych.


Formalności związanych ze ślubem jest sporo przede wszystkim tych związanych kancelarią parafialną, naukami przedmałżeńskimi i z dokumentami z urzędów. Aby nieco zwolnić tempo i jednocześnie pozwolić sobie jako narzeczonym, na spędzenie wpólnie trochę czasu, jest narzeczeńska sesja zdjęciowa. Może być ona wykonana przez profesjonalnego fotografa, ale niekoniecznie. Zdjęcia może wykonać ktoś ze znajomych lub przy odrobinie pomysłowości wy sami. Jedno jest pewne - takie fotografie będą doskonałą pamiątka na lata.


Czas przed ślubem to także moment na ostatni wieczór panieński i kawalerski. Organizowany z reguły na kilka tygodni przed datą ślubu powinien być planowany przez świadka i świadkową.pinterest
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu rzeszów
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu dębica
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu podkarpacie