wynajem samochodów do ślubu
wynajem samochodów do ślubu rzeszów
wynajem samochodów do ślubu dębica
wynajem samochodów do ślubu podkarpacie


Auto zabytkowe idealne na śluby


Samochody zabytkowe cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Są wynajmowane na różne okazję, ale najczęściej takimi pojazdami zainteresowana jest przyszła Para Młoda. Ślub bowiem, jest to najlepsza i czasem jedyna okazja, aby przejechać się autem z duszą, dostarcza który dostarczy mnóstwo radości, luksusu i romantyzmu.


Stare samochody mają wiele zalet, szczególnie przy ważnych uroczystościach. Przede wszystkim wzbudzają zachwyt i zainteresowanie gości, a dla Młodej Pary jest to niesamowite przeżycie i pamiątka na całe życie. Mnóstwo par decyduje się na śluby tematyczne. Nic więc dziwnego, że samochody zabytkowe idealnie wpasowują się w tematy dotyczące minionych lat, tworząc przy tym niepowtarzalny klimat.


Jeśli decydujecie się na samochód zabytkowy do ślubu, to proponujemy zamawiać go z przynajmniej trzymiesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli zgłosicie się do nas wcześniej, macie zdecydowanie większą szansę na to, że wybrane auto do ślubu będzie wolne na termin przez Was podany. Po inne wskazówki, pomocne przy rezerwacji samochodów, zapraszamy do poradnika. Wiemy, jak bardzo dzień ślubu jest dla Was stresujący, dlatego samochód zabytkowy jest obsługiwany przez dwuosobową załogę – wykwalifikowanego kierowcę oraz pilota. Stylowo ubrani dodadzą dodatkowo klimatycznego charakteru całej uroczystości. Auto do ślubu, jak i na inną uroczystość, może być udekorowane według upodobań klientów. W celu zapoznania się z propozycjami upiększenia pojazdu, zapraszamy do działu dekoracje.

Rezerwacja samochodów zabytkowych

Poniżej znajduje się formularz, który pozwoli na wygodne złożenie zamówienia. Wystarczy go pobrać, uzupełnić odpowiadając na pytania w nim zawarte i odesłać do nas na adres biuro@auto-classic.eu

wynajem aut do ślubu

Samochód zabytkowy to termin, którym określa się pojazd wpisany, według ustawy o ruchu drogowym, do rejestru ruchomych zabytków. Aby takie auto mogło otrzymać charakterystyczne żółte tablice musi, swoją metryką, przekraczać 25 lat, a jego produkcja powinna być zakończona na 15 lat wstecz. Dodatkowo taki samochód musi mieć co najmniej 75% oryginalnych części.


auto do ślubu

Pojazdy te można więc bez problemu nazwać oldtimerami. Zostały one wiernie odtworzone i odrestaurowane, zgodnie z oryginałem. Cieszą oko każdego kogo mijają, a co najważniejsze idealnie dopełniają ślubne fotografie. Mamy do Państwa dyspozycji cztery samochody zabytkowe:


- Rover P3 z 1949 roku– biało-czerwone, eleganckie auto. Wyprodukowane w Birmingham, w Wielkiej Brytanii. Sprowadzone do Polski i odrestaurowane praktycznie od zera w ciągu roku.
- Riley z 1952 roku – biało-czarne, sportowe auto. Wyprodukowane również w Wielkiej Brytanii. Jego odrestaurowywanie także trwało około dwunastu miesięcy.
- Moskwicz 412 z 1971 roku – czerwony samochód. Został wyprodukowany w Rosji. Z wszystkich pojazdów to właśnie on jest najbardziej rozpoznawalny na polskich drogach.
- Rolls&Royce z 1973 roku – klasa sama w sobie. Wyprodukowany w Goodwood, w Wielkiej Brytanii. Auta te nadal są symbolem bogactwa i dostatku.


Samochody do ślubu, które oferujemy doskonale odnajdą się tak na uroczystościach ślubnych jak i innych ważnych wydarzeniach z Waszego życia. Warto więc skorzystać z oferty i sprawić komś prezent urodzinowy w postaci przejazdu samochodem retro, albo swojej drugiej połówce na rocznicę związku. Każda okazja jest dobra aby wynająć pojazd, dzięki któremu przeniesiemy się w czasie.


Oferta firmy to nie tylko samochody do ślubu. Zajmujemy się również profesjonalną oprawą plastyczną wszelkich uroczystości w tym ślubów, a także fotografią. Wystarczy zapoznać się z ofertą pracowni artystycznej i złożyć zamówienie na zaproszenia okolicznościowe, winietki, oznakowania stołów, albumy pamiątkowe, księgi gości i inne produkty związane z poligrafią okolicznościową.


pinterest
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu rzeszów
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu dębica
czym do ślubu - wynajem samochodów do ślubu podkarpacie